Mento Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хю, Сара, мечката и кравата

Go down

Хю, Сара, мечката и кравата Empty Хю, Сара, мечката и кравата

Писане  emityy Сря Яну 06, 2010 2:34 am

Хю, Сара, мечката и кравата Image

Сара Джесика Паркър вероятно ще запомни най-новия си филм както заради отдавна мечтаното партньорство със звезда като Хю Грант, така и с факта, че е била... ритната от крава.

Актрисата от "Сексът и градът" снимала сцена, в която героинята й - градска жена, принудена да заживее в провинцията, - се учи да дои.

В ролята на нейния "учител" е Сам Елиът, макар че самият актьор също не разбирал много какво върши.

"Живял съм много сред най-различни животни и добитък, но никога не ми се е налагало да доя крава", споделя той.

"Тя беше наясно, че мястото ми не е там", казва на свой ред Паркър, като уточнява, че не се сърди на добичето.

"Не я обвинявам. Сигурна съм, че ако горкото животно можеше да говори, щеше да каже: "А бе, вие луди ли сте да ме доите в продължение на шест часа?".

Романтичната комедия "Къде покриха Морган?" е сред първите премиерни заглавия по кината у нас за тази година.

Сюжетът

Пол и Мерил Морган са просперираща и известна двойка от хайлайфа, чийто брак се разпада.

Бъркотията в личния им живот обаче е нищо в сравнение с това, което предстои да им се случи.

Двамата стават свидетели на убийство и съответно се превръщат в мишени на килъра.

Федералните агенти, които са длъжни да пазят своите свидетели, преместват семейството далеч от любимия им Ню Йорк, в градче в щата Уайоминг.

Там техните взаимоотношения са на път да се сгромолясат напълно... или любовта им ще пламне отново.

На снимачната площадка Хю Грант също имал опасни стълкновения с животни.

Британският актьор, който на 9 септември ще навърши 50, играе редом с мечока Барт.

Звярът имал предишен опит пред камерата от филми като "Доктор Дулитъл-2" и "Сред дивата природа", но това не успокоило неговия екранен партньор.

"Сцената с мечката беше кошмарно преживяване -
спомня си Грант. - Колкото и да ми казваха, че тя е отлично дресирана и кротка, щом изкарваха от клетката това огромно животно, направо умирах от страх."

Режисьорът Марк Лорънс също споделял опасенията му: "Всички бяхме много напрегнати. Някой от екипа попита дресьорите: "Момчета, нали имате "приспивателни" пушки?", а те отвърнаха с насмешка: "Не, но няма страшно."

"Тъй като мечката усеща, че сте напрегнат, най-важното нещо е да не се паникьосвате, а да запазите спокойствие и да не правите резки движения. Инструкциите обаче не ни успокоиха - дори напротив", добавя Лорънс.

В крайна сметка Барт се държал съвсем прилично, а заслугата била и на гледачите му, които се грижели за неговото добро настроение с кутийки студен чай.

Междувременно 44-годишната Сара се сне и във втория игрален филм по "Сексът и градът", който се очаква в края на май. Трейлърът може да се гледа в официалния сайт www.SexAndTheCity.com .
www.vesti.bg
emityy
emityy
Кметица
Кметица

Sagittarius Rat
Брой мнения : 290
Points : 547
Join date : 01.09.2009
Age : 27
Местожителство : burgas

https://mento.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите