Mento Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Робърт Патинсън сваля холивудски красавици

Go down

Робърт Патинсън сваля холивудски красавици Empty Робърт Патинсън сваля холивудски красавици

Писане  Ver~ Нед Яну 10, 2010 10:55 pm


Робърт Патинсън сваля холивудски красавици File9026
Оказа се, че звездата от вампирската сага „Здрач” Робърт Патинсън не е мъж за една жена. След като се насити на любовта на Кристен Стюарт, актьорът вдигна летвата, а и възрастовата граница за следващите си избраници. А те са цели три! Робърт Патинсън оплете в мрежата си Ума Търман, Кристина Ричи и Кристин Скот Томас, но искрите между него и мадамите засега прехвърчат само на екран. Четиримата участват във филма „Бел Ами” по романа на Мопасан, който до месеци ще излезе по кината. В него Робърт Патинсън играе ролята на амбициозния млад журналист Жорж Дюроа, който си пробива път във висшето общество през леглата на влиятелни жени. Ума Търман, Кристина Ричи и Кристин Скот Томас пък са част от неговите завоевания. Продуцентите на „Бел Ами” зарадваха фенките на Робърт с обещанието в лентата да има нецензурирани еротични сцени с негово участие. Самият той заявил, че е много развълнуван, че са му поверили роля, за която само е мечтал. „Когато ми предложиха да играя във филма, бях на седмото небе. Голите сцени не ме притесниха особено. И преди съм казвал, че бих се съблякъл за точната роля”, признал Робърт Патинсън.
Ver~
Ver~
Кметица
Кметица

Aries Rat
Брой мнения : 208
Points : 386
Join date : 05.09.2009
Age : 28
Местожителство : май уърлд

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите